Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра програмного забезпечення

Інформація про роботу

Рік:
2008
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Вступ до програмної інженерії

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра програмного забезпечення Методичні інструкції до виконання лабораторної роботи №3 З курсу «Вступ до програмної інженерії. Частина 2» Укладено доц. каф. ПЗ Левус Є.В. Для студентів першого курсу навчання базового напряму «Програмна інженерія» Львів-2008 Лабораторна робота № 2. Оцінювання 5 балів Тривалість 3 заняття Тема. Основні фази життєвого циклу програмного забезпечення Мета. Засвоїти на практиці основні фази ЖЦ програмного забезпечення на прикладі опису створення власної програми. Короткі теоретичні відомості Базові поняття. Програмне забезпечення. ЖЦ програмного забезпечення. Складові ЖЦ ПЗ. Опис вимог (технічне завдання). Проектування ПЗ. Розробка ПЗ. Структури даних. Алгоритмічне забезпечення. Блок-схема алгоритму. Вхідні та вихідні дані. Програма. Верифікація та тестування. План до опису вимог (технічне завдання) Найменування роботи, умовне позначення, найменування замовника та розробника, терміни початку та закінчення робіт. Призначення та цілі створення ПЗ, основні результати. Характеристика об’єктів, які мають опрацьовуватися з допомогою розробленого ПЗ. Вимоги до ПЗ (структура, компоненти, необхідне апаратне, системне ПЗ, Зміст робіт зі створення ПЗ. Перелік документів, які підлягають розробці (схематичне зображення структур даних, блок-схема алгоритму, текст програми з коментарями, опис тестів, протокол роботи програми/інструкція до користування). Перелік літератури та посилань. Visio – редактор ділової та інженерної графіки. Завдання. Сформувати технічне завдання згідно поданого плану та розробити документи з пункту №6 згідно індивідуального варіанту лабораторної роботи з курсу «Основи програмування та алгоритмічні мови». Для виконання завдання необхідно використати такі програмні засоби: середовище програмування мовою Сі/Паскаль (довільна версія), Офісні програми (Microsoft), редактор ділової та інженерної графіки Visio. Для схематичного зображення структур даних, блок-схеми алгоритму використати Visio. В цьому редакторі розробити зразки фігур, які були використані на схемах, як шаблони готові до використання. Сформувати свою бібліотеку шаблонів.
Антиботан аватар за замовчуванням

28.01.2013 14:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини